Kad jūties kā ezītis miglā…

19/03/2009

Vakar ripinoties mājup caur dārzciemu pagriezu skaļāk latviešu radio. Ielas tukšas (23:15). Un ku gadījies ku ne uznāca baisa migla. Redzēt varēja tik izplūdušus lampu apveidus, braukt tālāk nebija iespējams.

Skatos, stikli aizvīduši – visi stikli. Nu ok, ja jau no ārpuses aizsvīduši – ieslēdzam stikla tīrītājus. Efekts – absolūta nulle. Tātad stikli aizsvīduši no iekšpuses, kā pēc divu nedēļu dzerstiņa.

VW Jetta `87 bija izspēlējusi ar mani joku – salonā virpuļoja antifrīza tvaiki. Salona apsildes radiators redz bija izdomājis, ka antifrīzam ir jābūt arī salonā.

Balstoties uz devīzi, ka sisadminam jāmāk viss, devos uz tuvāko Statoil. Apbruņojos ar savilcēm, skrūvgriezi un destilētu ūdeni. Pēc 45min varēju turpināt ceļu mājup. No automašīnas īsā dzeses loka tika izslēgta salona apsildes krāsniņa.

Viss jau jauki, bet šorīt mašīnā bija pagalam neomulīgi. Cimdi, cepure, šalle – tie ir komponenti, kas mani izglāba no sasalšanas ragā. Toties motors darba temperatūru sasniedza ļoti ātri…

Patlaban mēģinu atgūt savu darba temperatūru pie puslitra kafijas bļodas 🙂 un sērfoju internetā, meklējot DIY krāsniņas nomaiņai:
http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=3581605

Izskatās, ka būs īstais, tikai man nav AC.
Kāds var šodien man piedāvāt Jetta/Golf Mk2 salona krāsniņu? 😉

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: